Autorský kalendář z děl malířky ROSCH, signováno, limitovaný počet 50 ks

Charitativní kalendář
,,DĚTI DĚTEM,,


Rozhodli jsme z malovaných dětských obrazů, vytvořit charitativní kalendář, který bude sloužit právě pomoci dětem z dětských domovů, kterým splníme sen a pojedou s námi o letních prázdninách kreslit.

Zakoupením tohoto kalendáře přispějete v plné výši na projekt ,,Děti dětem,,

Obrazy, které naleznete v kalendáři namalovaly děti z dětského tábora Nový Řadov (3.běh). Děti spojily své síly a namalovaly krásné obrazy na téma – prázdniny. Nejen jejich přáním bylo splnit sen dětem, které takové štěstí nemají a nemůžou prázdniny trávit na táborech, s rodinou nebo u moře.

….Tyto obrazy byly možné vidět na řijnovém veletrhu současného umění na Výstavišti v Praze na OpenArt festu.

,,Děkujeme, že nám pomáháte plnit dětské sny…….,,

Poděkování:

Poděkování patří nejen DT Nový Řadov, organizátorům 3.běhu, ale především dětem, které byly součástí tohoto projektu a podpořily vznik tohoto kalendáře a tím ukázaly jejich velké srdce….děkujeme!

Rosch, D.Krejčík

Speciální poděkování patří panu J.Doležalovi, organizátorovi veletrhu současného umění OpenArt Fest, který se jako každý rok konal na konci října na Výstavišti v Praze. Umožnil nám vystavit tyto obrazy na tomto veletrhu mezi současnými umělci a děti se na okamžik staly opravdovými umělci, kteří podpořili dobrou věc . Za to mu patří velký dík. Děkujeme Jirko!

Rosch